Jesteś nie zalogowany   |    Logowanie   |   Rejestracja

O Sklepie

Dwunastka.net.pl jest Sklepem Internetowym należącym do Firmy Stemplariusz sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 4. Sklep powstał w 2001 roku i szybko stał się jednym z liderów w branży internetowych sklepów sportowych.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i nie pozostawać w tyle za konkurencją ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, co powoduje, że świadczone przez nas usługi pozostają na najwyższym poziomie. W naszym sklepie stawiamy głównie na wysoki poziom obsługi klienta i bezpieczeństwo zakupów. Dzięki rozbudowanym magazynom i dużej sieci dostawców znaczną część zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu doradzimy Ci, jaki sprzęt powinieneś wybrać, aby uwzględniał on Twoje potrzeby, bo każdy klient u nas jest traktowany indywidualnie.

Ponadto możemy pochwalić się certyfikatami, które potwierdzają, że jesteśmy wiarygodni, a zakupy u nas są bezpieczne i w pełni stysfakcjonujące.


Ponad 1 250 000 pozytywnych komentarzy


W naszym aukcjach na Allegro posiadamy już ponad 1 250 000 pozytywnych komentarzy co dobitnie świadczy o naszym profesjonalizmie i dbałości o jakość obsługi.

 

Zaufane Opinie to program prowadzony przez Ceneo.pl. Jest to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze oznaczone zielonym symbolem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby robiące zakupy online w sklepie objętym programem Zaufane Opinie. Taka opinia z pewnością jest wystawiona przez klienta.

 

Program Ochrony Kupujących (POK) zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10000,00 zł w przypadku, gdy: nie otrzymał zakupionego towaru, zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.W ramach programu koszty związane z rekompensatą ponosi Ceneo, dzięki czemu osoby kupujące, a także sklepy nie są narażone na żadne straty finansowe.

 

Allegro.pl - "W uznaniu wysokich wyników sprzedaży, profesjonalnego podejścia do zawieranych transakcji oraz bardzo dobrej jakości obsługi klienta przyznajemy certyfikat Super Sprzedawca". Celem programu Super Sprzedawca jest nagrodzenie aktywności tych Użytkowników, u których wysoka sprzedaż idzie w parze z bardzo dobrą jakością obsługi Klientów.

 

Wyróżnienie wśród najbardziej dynamicznych firm branży e-commerce

e-Gazele Biznesu 2014 to pierwszy w Polsce ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm e-commerce, którego organizatorem jest „Puls Biznesu”. Celem rankingu jest pokazanie ludzi, którzy stoją za polskim handlem internetowym, oraz nagrodzenie najlepszych z nich. W rankingu uwzględnione zostały firmy działające w branży, które zanotowały dynamiczny rozwój w ostatnich 3 latach i przyrost obrotów.

 

Certyfikat Eko-Rzetelności

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała Certyfikat Eko-Rzetelności. Certyfikat przyznawany jest  za proekologiczną postawę i aktywny udział w tworzeniu efektywnego oraz bezpiecznego dla środowiska systemu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także za otwartość na działanie zmierzające do zwiększenia świadomości ekologicznej społeczeństwa.

©2006 - 2023 Dwunastka.net.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 1/11165375
Sklep internetowy KQS.store.
Projekt i realizacja: Kilos.pl