Jesteś nie zalogowany   |    Logowanie   |   Rejestracja

Formy płatności

Przedpłata na konto

Przelew dowolny - Płatności za towar dokonują Państwo przelewem tradycyjnym. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie co w zależności czy jest to przelew wewnętrzny czy międzybankowy może trwać od kilkunastu minut do 1 dnia.

Numer konta bankowego: 98 1140 2062 0000 3487 4100 1009
Odbiorca:
Stemplariusz sp. z o.o.
ul. Zegrzyńska 4
05-119 Legionowo
W tytule prosimy podać numer zamówienia.
Szybki przelew internetowy - Płatność za Towar realizowana poprzez Paynow. Towar wysyłamy po otrzymaniu informacji zwrotnej od serwisu o poprawnie zrealizowanej płatności.
Szybki przelew internetowy - Płatność za Towar realizowana poprzez Przelewy24. Towar wysyłamy po otrzymaniu informacji zwrotnej od serwisu o poprawnie zrealizowanej płatności.
Szybki przelew internetowy - Płatność za Towar realizowana poprzez PayU. Towar wysyłamy po otrzymaniu informacji zwrotnej od serwisu o poprawnie zrealizowanej płatności.
Płatność kartą płatniczą / kredytową - Płatność za Towar realizowana poprzez Przelewy24. Towar wysyłamy po otrzymaniu informacji zwrotnej od serwisu o poprawnie zrealizowanej płatności.

System ratalny

Możliwość zakupu na raty poprzez Santander Consumer Bank. Umowę zawrzeć można on-line, przez telefon oraz w siedzibie naszej firmy. Dokonując zakupu w naszym sklepie wystarczy jako formę przesyłki wybrać "e-raty". Po potwierdzeniu zakupu zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę banku gdzie dopełnicie wszystkich formalności. Informacje o systemie ratalnym znaleźć można tutaj.

Płatność przy odbiorze

Towar zostanie dostarczony przez kuriera InPost, który pobierze opłatę w momencie doręczenia. Jeśli jest to przesyłka paczkomatowa za towar zapłacicie Państwo kartą za pośrednictwem terminala w paczkomacie.

Płatność przy odbiorze osobistym

W siedzibie naszej firmy dokonacie Państwo płatności gotówką, lub kartą płatniczą Visa i Mastercard.
©2006 - 2023 Dwunastka.net.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 0/11086116
Sklep internetowy KQS.store.
Projekt i realizacja: Kilos.pl